Maciej Płoński - blog

Sesja biblioteczna z Anną Żeromską (BUW)

Jednym z ciekawszych bezpłatnych miejsc na sesje w Warszawie jest Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas kiedy większość osób odwiedza ogrody na dachu budynku (szczególnie widocznie dla innych są ślubne plenery) - my postanowiliśmy podziałać w środku. Po wyrobieniu jednodniowej wejściówki mogliśmy bez żadnych problemów wykorzystywać ciekawe biblioteczne wnętrza.

Podobało się?

Teraz możesz:

Napisz proszę w kilku słowach co sądzisz o tej sesji:

Generic placeholder image
Raf
Cześć, Super pomysł, super sesja, dobrze się ogląda, gratuluję ! Dawno chodziło mi po głowie czy jest możliwość zrobienia zdjęć w BUW-ie i proszę, Tobie się udało. Czy mógłbyś zdradzić czy pisałeś jakieś pismo do dyrekcji z prośbą o możliwość realizacji sesji ? Bardzo chciałbym zrobić zdjęcia podobne do Twoich. Z góry dzięki za wszelkie informacje. Pozdrawiam, Rafał
Generic placeholder image
Maciek (właściciel bloga)
Cześć Raf! Jak realizowałem tę sesję to nie trzeba było nic zrobić o ile nie używało się dodatkowego źródła światła, nie przeszkadzało innym użytkownikom BUWu i nie wchodziło do stref zakazanych. Najlepiej przed każdą sesją zapoznać się z regulaminem obiektu i sprawdzić jak w danej chwili podchodzą do sesji - w razie czego można też zadzwonić i zapytać :) Ja nie używałem na tej sesji lamp ani blend, więc robiliśmy zdjęcia bez pytania nikogo o zgodę.
Generic placeholder image
Raf
Bardzo dziękuję za odpowiedź Maćku. Sesja jest naprawdę kapitalna ! Regulamin BUW-u przestudiuję :). Serdeczności :-)
nie spamuję bez Twojej zgody - podziękuję za komentarz i dam znać jak na niego odpowiem